Aloe Essence Antibacterial Kontracepcioni Xhel Safe For Femër Përdorimi,Femër Condom Liquid Invisible

Përshkrim i shkurtër:

përbërësit: Ekstrakt sophora, Ekstrakt lulesh qumështi, Ekstrakt cnidiumi, Ekstrakt aloe, etj.

Detaje të produkteve

Etiketat e produkteve

Aloe Essence Antibacterial Kontracepcioni Xhel Safe For Femër Përdorimi,Femër Condom Liquid Invisible

Detaje të shpejta:

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (Kontinent)
Emri i markës: OEM / ODM
Numri i Modelit: J-SG01
Lloji: xhel
Emri i produktit: antibacterial contraception gel
I rritur: femër
Etiketë privat: support
Jetëgjatësia: Dy vjet
OEM / ODM: support
mostër: në dispozicion
mostra e kohës së plumbit: 5-7Ditë
Brand: customizable
Fjalen: contraception gel
funksion: contraception,hidratues,bakteriostatik
Aftësia e furnizimit: 5000000 Copë / copë në ditë
paketim & dorëzim 3g/piece or customized
port Foshan port Guangzhou port

Koha e plumbit :

sasi(copë) 1 – 50000 >50000
është. kohë(ditë) 15 Për t’u negociuar

Emri i produktit Xhel antibakterial i kontracepsionit
I rritur femër
Data e vlefshmërisë Dy vjet
përbërës Bimor
Ngjyrë i tejdukshëm, ar, ose të personalizuara
Lloji i furnizimit OEM / ODM
Features kontraceptim,hidratues,bakteriostatik
kapacitet 3g ose të personalizuara

Our products can be produced from different materials. The following information is for your reference:
kapacitet:
3G, 10G,50G, 100G, etj.
përbërësit:
Ekstrakt sophora, Ekstrakt lulesh qumështi, Ekstrakt cnidiumi, Ekstrakt aloe, etj.
Funksione & Features:
kontraceptim,pastrim,qetësues,shtrëngimi,Hiq erën ,Bilanci i PH etj.

About us:
Produktet Forme e kompanisë janë bazuar në ” Sigurtë, më shumë riparim, more moisturizing” quality pursuit and a highly responsible attitude to the user and using 100 % e materialeve origjinale ekologjike është në hulumtim dhe zhvillim të teknologjisë, formula materialet e papërpunuara, monitorimi i cilësisë, efekti i riparimit të bukurisë dhe aspekte të tjera të kontrolleve sistematike të kërkimit në mënyrë që të përmirësojnë përmbajtjen teknike të produktit dhe efikasitetin e riparimit të bukurisë.
Ne i përmbahemi qëllimit të “Krijimit të Vlerave me Zemër, Ndani lumturinë dhe bukurinë ”, në mënyrë aktive kryejnë konceptin e vlerës së “përgjegjësisë, inovacioni, and sharing”.At the same time, ne gjithashtu i kushtojmë vëmendje përhapjes së mirëqenies sociale, ndjek aktivisht përgjegjësinë altruiste dhe është e natyrshme për bukurinë.

FAQ

1. Q: Nëse duam të porosisim OEM, a ka ndonjë kufizim në sasinë e porosisë(moq)?
A: MOQ kryesisht varet nga lloji i produktit që ju zgjidhni. Pavarësisht nga lloji i produktit, ne gjithmonë ofrojmë çmime konkurruese dhe produkte me cilësi të mirë për t'iu përgjigjur më së miri nevojave të biznesit tuaj.

2. Q: Certificatefarë certifikate mund të ofroni?
A: Ne mund të sigurojmë ISO, Certifikatat e PMPC. Certifikata të tjera në lidhje me produktet(siç është FDA, SGS, KJO), ne mund ta zbatojmë atë për ju nëse është e nevojshme, por mund të shkaktojë disa akuza.

3. Q: A mund ta kemi Logon ose emrin e kompanisë sonë që të shtypet në produktet ose paketat?
A: po. Nëse tashmë keni regjistruar markën tuaj, ju mund të na dërgoni ngjitësit ose të siguroni modelin tuaj që të mund t'i shtypim në pako.(Ekziston MOQ për secilën paketë).

4. Q: Cila është koha e dorëzimit?
A: Normalisht 15 ~ 30 ditë pasi të konfirmohet porosia, detail delivery date should be decided
according to the production season and order quantity.

5.Q: Cilat janë mënyrat e transportit për të cilat përdorni?
A: Ne anije me ekspres. Të tilla si FedEx, DHL, TNT, etj(nga ajri ose nga deti)

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI