beauty pearl lightening anti acne facial acne cream wholesale for man skin care

Përshkrim i shkurtër:

Natural herbal pearl cream, including White peony, White Stork, White peony, White peony, Atractylodes, Pearl powder, Tocopherol, glycerin, allantoin, sodium hyaluronate and other natural extracts, gently and effectively remove acne scars, soothe acne inflammation zone Stinging sensation, preventing skin acne formation, deep hydration, improving skin resilience, brightening skin

Detaje të produkteve

Etiketat e produkteve

Emri i produktit: Herbal pearl cream Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës
Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë moq: 3 copë
Grupmosha: Të rriturit Numri i Modelit: J-DY
Aplikacion: Fytyrë Net Weight: 1kg,2kg,5kg,20kg or customed
Certifikimi: PMP, ISO Time Used: Dita
Selling Units: Single item Single package size: 12X12X12 cm
Single gross weight: 1.0 kg Package Type: customized packing export packing
Koha e plumbit Shipped within 15 days after payment is made Tips Skin care products are only used for assisting, serious skin problems are recommended to see a doctor
përbërës: White peony,White Stork,White peony,White peonyAtractylodes,Pearl powder,Tocopherol, glycerin, allantoin, sodium hyaluronate Karakteristikë: Acne Treatment, Ushqyes, Ndriçimi, Moisturizer

Funtion:

Angelica dahurica: lighten acne spots

Paeony: Delays aging and brightens skin tone

White peony: dilute acne scars, anti-edema, brighten and moisturize, rejuvenate

Atractylodes Rhizoma Bletilla: lighten melanin, fade spots

Bletilla striata: acne removal, brighten dull complexion

Atractylodes: acne treatment, soothing hot acne, fade spots

White oak: relieves itching caused by dry skin

Pearl powder: lighten spots, brighten skin tone, reduce wrinkles

The factory has more than 30 fully automated assembly lines, integrating production, filling and weighing. The largest mixing boiler is 500kg, the daily output of mask is 50,000 copë, the daily filling volume of ampoules is 50,000 bottles, and the daily output of automatic cigarette making machine 50,000 to meet the needs of large customers
Produktet tona mund të prodhohen nga materiale të ndryshme. Informacioni i mëposhtëm është për referencën tuaj:
Lloji:
Face Cream, Eye Cream, Krem për duart, Body Cream
Fragrance:
Limoni, Zemer, Livando, Jasemini, Trëndafili, Sakura, Stawberry, Mente, etj.
përbërësit:
Organic almond oil, Organic olive oil, Arbutin, Hyaluronic acid, Vitamin E, Vitamin C, Hyaluronic acid, Jojoba oil, Sea buckthorn oil, Shea butter, Aloe vera, Collagen, Tea tree etc.
Funksione & Features
Anti-aging, Anti-oxidation, Firming, Skin Brightening, Moisturizing, Ushqyes, Repair sensitivity, Lighten dark circles, Zbardhja, etj.

Laboratori ynë

Procesi i personalizuar

kompania e Informacionit

Produktet Forme e kompanisë janë bazuar në ” Sigurtë,më shumë riparim,ndjekja e cilësisë më hidratuese ”dhe një qëndrim shumë i përgjegjshëm ndaj përdoruesit dhe përdorimit 100 % e materialeve origjinale ekologjike është në hulumtim dhe zhvillim të teknologjisë, formula materialet e papërpunuara, monitorimi i cilësisë, efekti i riparimit të bukurisë dhe aspekte të tjera të kontrolleve sistematike të kërkimit në mënyrë që të përmirësojnë përmbajtjen teknike të produktit dhe efikasitetin e riparimit të bukurisë.

Ne i përmbahemi qëllimit të “Krijimit të Vlerave me Zemër ,Ndani lumturinë dhe bukurinë ”,në mënyrë aktive kryejnë konceptin e vlerës së “përgjegjësisë,inovacioni dhe ndarja ”.Në të njëjtën kohë, ne gjithashtu i kushtojmë vëmendje përhapjes së mirëqenies sociale, ndjek aktivisht përgjegjësinë altruiste dhe është e natyrshme për bukurinë.

1.Q: Nëse duam të porosisim OEM, a ka ndonjë kufizim në sasinë e porosisë(moq)?
A:MOQ kryesisht varet nga lloji i produktit që ju zgjidhni. Pavarësisht nga lloji i produktit, ne gjithmonë ofrojmë çmime konkurruese dhe produkte me cilësi të mirë për t'iu përgjigjur më së miri nevojave të biznesit tuaj.
2.Q: Certificatefarë certifikate mund të ofroni?
A: Ne mund të sigurojmë ISO, Certifikatat e PMPC. Certifikata të tjera në lidhje me produktet(siç është FDA, SGS,KJO), ne mund ta zbatojmë atë për ju nëse është e nevojshme, por mund të shkaktojë disa akuza.
3.Q: A mund ta kemi Logon ose emrin e kompanisë sonë që të shtypet në produktet ose paketat?
A: po. Nëse tashmë keni regjistruar markën tuaj,ju mund të na dërgoni ngjitësit ose të siguroni modelin tuaj që të mund t'i shtypim në pako.(Ekziston MOQ për secilën paketë).
4.Q: Cila është koha e dorëzimit ?
A: Normalisht 15 ~ 30 ditë pasi të konfirmohet porosia, data e dorëzimit të detajuar duhet të jetë
vendoset sipas sezonit të prodhimit dhe sasisë së porosisë.
5.Q: Cilat janë mënyrat e transportit për të cilat përdorni?
A: Ne anije me ekspres. Të tilla si FedEx, DHL, TNT etj.(nga ajri ose nga deti)

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI