Bimor Gynecologicalgel për Female vaginal shtrëngimi

Përshkrim i shkurtër:

Produktet tona xhel gjinekologjike mund të bëhen nga materiale të ndryshme me efekte të ndryshme.

Detaje të produkteve

Etiketat e produkteve

Bimor Gynecologicalgel për Female vaginal shtrëngimi

Detaje të shpejta:

funksion: Shtrëngimi Vaginal,Bilanci i PH
Jetëgjatësia: 2 vjet
Neto: 3g ose të personalizuara
Logo: customized
mostër: në dispozicion
Ngjyrë: i tejdukshëm,ar,ose të personalizuara
moq: 50000 copë
Fjalët kyçe: Xhel gjinekologjik
përbërës: Nxjerrja e bimëve natyrale
Aftësia e furnizimit: 5000000 Copë / copë në ditë
paketim & dorëzim paketim i personalizuar, paketim eksporti
port Porti Foshan / porti Guangzhou

 

Koha e plumbit :

sasi(copë) 1 – 50000 >50000
është. kohë(ditë) 20 Për t’u negociuar

Emri i produktit Shtrëngimi Vaginal Xhel Gjinekologjik
NO. S-SG02
status xhel
Përbërësit kryesorë Nxjerrja e bimëve natyrale
funksion Shtrëngimi Vaginal,Bilanci i PH
Aplikacion vaginal
Jetëgjatësia Dy vjet
gjini femër
moq 50000copë

 

 

ZGJIDHJE M SHUM

Produktet tona xhel gjinekologjike mund të bëhen nga materiale të ndryshme me efekte të ndryshme.

kapacitet
3G, 10G, 30G, 100G, etj.
përbërësit
Ekstrakt sophora, Ekstrakt lulesh qumështi, Ekstrakt cnidiumi, Ekstrakt aloe, etj.
Funksione & Features
kontraceptim,pastrim,qetësues,shtrëngimi,Hiq erën ,Bilanci i PH etj.
Color / aromë / qëndrueshmëri
Mund të rregullohet sipas nevojave tuaja

FAQ

Q: Nëse duam të porosisim OEM, a ka ndonjë kufizim në sasinë e porosisë(moq)?
A: MOQ kryesisht varet nga lloji i produktit që ju zgjidhni. Pavarësisht nga lloji i produktit, ne gjithmonë ofrojmë çmime konkurruese dhe produkte me cilësi të mirë për t'iu përgjigjur më së miri nevojave të biznesit tuaj.

Q: Certificatefarë certifikate mund të ofroni?
A: Ne mund të sigurojmë ISO, Certifikatat e PMPC. Certifikata të tjera në lidhje me produktet(siç është FDA, SGS,KJO), ne mund ta zbatojmë atë për ju nëse është e nevojshme, por mund të shkaktojë disa akuza.

Q: A mund ta kemi Logon ose emrin e kompanisë sonë që të shtypet në produktet ose paketat?
A: po. Nëse tashmë keni regjistruar markën tuaj, ju mund të na dërgoni ngjitësit ose të siguroni modelin tuaj që të mund t'i shtypim në pako.(Ekziston MOQ për secilën paketë).

Q: Cila është koha e dorëzimit ?
A: Normalisht 15 ~ 30 ditë pasi të konfirmohet porosia, data e dorëzimit të detajuar duhet të vendoset sipas sezonit të prodhimit dhe sasisë së rendit.

Q: Cilat janë mënyrat e transportit për të cilat përdorni?
A: Ne anije me ekspres. Të tilla si FedEx, DHL, TNT, etj(nga ajri ose nga deti)

SHICERBIMI ynë

Shërbimi i kompanisë sonë (Pse na zgjodhet ne)
1. Formulimi personal
2. Paketim personal
3. MOQ fleksibël
4. Mimi fleksibël
5. Siguroni mostra falas ———— Klikoni për të kërkuar urdhra për mostra
6. Pranoni inspektimin e cilësisë së palëve të treta
7. OEM / ODM Në dispozicion

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI