Red Wine Anti oxidant Nourishing Brightening Crystal Gel Sleeping Face Mask Wholesale

Përshkrim i shkurtër:

Semi-finished arbutin red wine sleep mask, neutral skin, dry skin, oily skin in t area, used before going to bed at night, can effectively moisturize the skin, dull skin, brighten the skin, reduce fine lines, provide semi-finished wholesale, factory custom service

Detaje të produkteve

Etiketat e produkteve

Detaje të shpejta
Size Type: Regular Size
Skin Type: All skin types
Main Ingredient: Water, glycerin, hyaluronic acid, arbutin
Time Used: Dita
Lloji i furnizimit: OEM/ODM /SEMI FINI
Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë
Numri i Modelit: J-HJ
përbërës: Bimor
Certifikimi: PMP, ISO
Grupmosha: Të rriturit
gjini: femër, Female/Male
Karakteristikë: Ushqyes, Firming, Moisturizer
Emri i produktit: Red wine Sleeping Mask
Aplikacion: Face/neck
Life: Three years
funksion: Hydrating, brightening, hidratues
moq: 3 copë
Aftësia e furnizimit: 1000 Kilogram/Kilograms per Day
Packaging Detail customized packing export packing
port Guangzhou Port, Foshan Port
Koha e plumbit :
sasi(Kilograms) 1 – 3 >3
është. kohë(ditë) 7 Për t’u negociuar

 

Product parameters
Emri i produktit Face mask
Ngjyrë i tejdukshëm
Lloji i lëkurës Të gjitha llojet e lëkurës
Data e vlefshmërisë Three years
përbërës Bimor
status Krem
Lloji i furnizimit OEM / ODM
Jetëgjatësia Three years

Produktet tona mund të prodhohen nga materiale të ndryshme. Informacioni i mëposhtëm është për referencën tuaj:

Lloji:

Face Cream, Eye Cream, Krem për duart, Body Cream

Fragrance:

Limoni, Zemer, Livando, Jasemini, Trëndafili, Sakura, Stawberry, Mente, etj.

përbërësit:

Organic almond oil, Organic olive oil, Arbutin, Hyaluronic acid, Vitamin E, Vitamin C, Hyaluronic acid, Jojoba oil, Sea buckthorn oil, Shea butter, Aloe vera, Collagen, Tea tree etc.

Funksione & Features

Anti-aging, Anti-oxidation, Firming, Skin Brightening, Moisturizing, Ushqyes, Repair sensitivity, Lighten dark circles, Zbardhja, etj.

Other hot semi-finished products, click on the picture

Red Wine Anti oxidant Nourishing Brightening Crystal Gel Sleeping Face Mask Wholesale-Lip | Eye Cream| Facial Mask |L Otion | Facial Cream | Essential Oil OEM/ODM, Wholesale Sales

Laboratori ynë

Procesi i personalizuar

kompania e Informacionit

Produktet Forme e kompanisë janë bazuar në ” Sigurtë,më shumë riparim,ndjekja e cilësisë më hidratuese ”dhe një qëndrim shumë i përgjegjshëm ndaj përdoruesit dhe përdorimit 100 % e materialeve origjinale ekologjike është në hulumtim dhe zhvillim të teknologjisë, formula materialet e papërpunuara, monitorimi i cilësisë, efekti i riparimit të bukurisë dhe aspekte të tjera të kontrolleve sistematike të kërkimit në mënyrë që të përmirësojnë përmbajtjen teknike të produktit dhe efikasitetin e riparimit të bukurisë.

Ne i përmbahemi qëllimit të “Krijimit të Vlerave me Zemër ,Ndani lumturinë dhe bukurinë ”,në mënyrë aktive kryejnë konceptin e vlerës së “përgjegjësisë,inovacioni dhe ndarja ”.Në të njëjtën kohë, ne gjithashtu i kushtojmë vëmendje përhapjes së mirëqenies sociale, ndjek aktivisht përgjegjësinë altruiste dhe është e natyrshme për bukurinë.

1.Q: Nëse duam të porosisim OEM, a ka ndonjë kufizim në sasinë e porosisë(moq)?
A:MOQ kryesisht varet nga lloji i produktit që ju zgjidhni. Pavarësisht nga lloji i produktit, ne gjithmonë ofrojmë çmime konkurruese dhe produkte me cilësi të mirë për t'iu përgjigjur më së miri nevojave të biznesit tuaj.

2.Q: Certificatefarë certifikate mund të ofroni?
A: Ne mund të sigurojmë ISO, Certifikatat e PMPC. Certifikata të tjera në lidhje me produktet(siç është FDA, SGS,KJO), ne mund ta zbatojmë atë për ju nëse është e nevojshme, por mund të shkaktojë disa akuza.

3.Q: A mund ta kemi Logon ose emrin e kompanisë sonë që të shtypet në produktet ose paketat?
A: po. Nëse tashmë keni regjistruar markën tuaj,ju mund të na dërgoni ngjitësit ose të siguroni modelin tuaj që të mund t'i shtypim në pako.(Ekziston MOQ për secilën paketë).

4.Q: Cila është koha e dorëzimit ?
A: Normalisht 15 ~ 30 ditë pasi të konfirmohet porosia, data e dorëzimit të detajuar duhet të jetë
vendoset sipas sezonit të prodhimit dhe sasisë së porosisë.

5.Q: Cilat janë mënyrat e transportit për të cilat përdorni?
A: Ne anije me ekspres. Të tilla si FedEx, DHL, TNT etj.(nga ajri ose nga deti)

 

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI